0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

10 dôvodov prečo začať s doučovaním už od septembra

Školský rok sa nám dnes začal a vy rozmýšľate, či je ten správny čas začať s doučovaním už teraz? Prečítajte si našich 10 dôvodov prečo začať s doučovaním už od septembra. Sme presvedčení, že sa aspoň v jednom z nich nájdete.

  1. Nový školský rozvrh so sebou prináša nový režim a na ten si treba zvyknúť. Začať s doučovaním čím skôr znamená, že žiak sa dokáže doučovaniu prispôsobiť ako bežnej súčasti svojho týždňa.
  2. Riskujete, že o dva týždne budete hasiť. Štvorku z matiky aj guľu z chémie.
  3. Veľké množstvo krúžkov a jazykových kurzov začína až v októbri. Vyberte si už teraz svoj deň vyhradený na doučovanie a všetko ostatné prispôsobte tomu. Kurz šikovných rúk aj lekcie dánskeho jazyka.
  4. Prázdne miesta po vyšklbaných vlasoch nesvedčia nikomu. S rodičovským doučovaním preto radšej ani nezačínajte. Pravdou je, že určite nemáte takú trpezlivosť ako naši doučovatelia.
  5. Máte novú učiteľku alebo ste prestúpili na novú školu? To, ako sa vaše dieťa zaradí, veľmi záleží na prvom dojme. Áno, aj na tom, ako napíše úvodnú písomku z matematiky, fyziky alebo chémie.
  6. Už dlho ste chceli začať chodiť na jogu, ale nechcete ukracovať deti o vašu prítomnosť. Čo tak spojiť príjemné s užitočným, všetky jedno- dve- tri deti poslať na doučovanie a získať tak cenný čas pre seba?
  7. Máme síce veľa doučovateľov, ale ten váš vysnívaný – modrooký matfyzák, ktorý má rád futbal a hrá na basu, môže byť v októbri už obsadený.
  8. Doma máte malého génia, ktorý podľa vás doučovanie nepotrebuje? Vedeli ste, že máme aj rozvojové kurzy z matematiky, fyziky alebo chémie pre nadaných žiakov? Vitaj doma, budúci vedec alebo lekár.
  9. Testovanie 9 a maturity sú ešte ďaleko. Čím skôr ale začnete, tým skôr skončíte. Keď v novembri dovolíte dvojtýždňové voľno od doučka, bezpochyby budete tým najlepším rodičom na svete.
  10. Lebo ste chceli poctivo začať už v auguste a nejako ste to nestihli.
ContactUs.com