0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Darujte vzdelanie

Chcete potešiť svojich blízkych? Darujte im k sviatku, Vianociam či výročiu hodnotný vzdelávací poukaz od Cielene. Darčekový poukaz na doučovanie poteší a pobaví! Hodnotu darčekového poukazu si určíte sami – začíname na 15€ a končíme pri 1 000€.

Kúpiť

Hodnota poukážky

Hodnotu darčekového poukazu si volíte sami – začíname na 15€.

Trvanlivosť

Trvanlivosť poukazu je do šiestich mesiacov od zakúpenia.

Využitie

Anglické konverzácie alebo príprava na medicínu? Je to na vás.

Často kladené otázky

Úhrada

Za darčekovú poukážku na doučovanie a vzdelávanie môžete zaplatiť v hotovosti u nás v centrále na Záhradníckej 25 v Bratislave alebo prevodom na naše číslo účtu. Tiež vám vieme vystaviť faktúru na firmu, ak chcete obdarovať svojich usilovných zamestnancov.

Prenos poukazu

Darčekový poukaz na doučovanie je prenosný – čiže si z neho môžu čerpať aj viacerí žiaci naraz.

Preplatenie neodučených hodín

Celá hodnota ani časť darčekového poukazu na doučovanie nemôže byť spätne preplatená.
V prípade, že si darčekový poukaz neviete z objektívnych príčin uplatniť, informujte sa o ďalších možnostiach na nižšie uvedenom telefónnom čísle, prípadne osobne na našej pobočke.

Personalizácia poukazu a tlač

Darčekový poukaz na doučovanie vám môžeme na požiadavku personalizovať. Štandardne darčekové poukazy posielame elektronicky e-mailom, na požiadanie vám ho môžeme vytlačiť  na kvalitný papier a poslať poštou (s príplatkom 1,50€).

Čo hovoria na darčekový poukaz na doučovanie naši zákazníci?

Neterke sme k osemnástim narodeninám kúpili darčekový poukaz na 1 rok doučovania matematiky a chémie. Začala pred mesiacom, zatiaľ si veľmi pochvaľuje – hoci sme sa báli, čo na to povie 🙂

Juraj K., Bratislava

Paľkovi sme na meniny kúpili vzdelávací poukaz, čiastočne ako trest za zlé známky, čiastočne ako pomoc, ktorú naozaj potrebuje. Najprv sa “durdil”, ale teraz je spokojný a prospech si naozaj zlepšil.

Pavol D., Žilina

Kamarátka túžila od mlada po štúdiu medicíny, tak som jej k narodeninám predplatila 10 doučovaní – prípravy na prijímacie pohovory z chémie. Možno ju to nakopne, aby si naozaj podala prihlášku.

Lucia Ž., Bratislava

Už viete, koho chcete obdarovať?

Ak ste nenašli odpoveď na vašu otázku, kľudne nám kedykoľvek napíšte.

Napíšte nám
ContactUs.com