0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Doučovanie z anglického jazyka pre stredné školy

Doučovanie SŠ angličtiny

Hľadáte doučovanie SŠ angličtiny?

Nezáleží na tom, či máte v anglickom jazyku len drobné nezrovnalosti, alebo učivu preberanému v škole nestíhate rozumieť a potrebujete pravidelnú prípravu, možno aj viackrát týždenne. Taktiež sme schopní a ochotní poskytnúť vám rýchlu prípravu pred písomkou z angličtiny vo forme nárazového doučovania alebo rýchlu konverzáciu pred ústnou odpoveďou z AJ. Pomôžeme vám aj v prípade, že potrebujete vypracovať projekt alebo domácu úlohu z angličtiny. V neposlednom rade žiakov štvrthého ročníka SŠ pripravíme na maturitu B1 alebo B2 z angličiny (individuálne/ skupinovo) alebo na prijímacie pohovory na VŠ.


Pravidelná/expresná príprava

Pravidelnú prípravu na hodiny angličtiny odporúčame predovšetkým žiakom, ktorí majú dlhodobejšie problémy s anglickým jazykom a chcú ich prekonať. Doučovanie angličtiny by sa v týchto prípadoch malo stať pravidelnou rutinou pre žiaka, podobne ako chodenie do školy. Našim žiakom dokážeme pomôcť nadobudnúť stratené sebavedomie, a zaradiť sa tak do kolektívu. V závislosti od (ne)vedomostí žiaka odporúčame doučovania v intenzite aspoň 1 x týždenne 90 minút.

Expresné doučovanie z angličtiny je určená skôr pre lepších žiakov, ktorým stačí pred písomkou jedno – dve sedenia s doučovateľom. Slúži aj na zopakovanie učiva AJ po prázdninách či dobratie zameškaného učiva po dovolenke alebo chorobe.

Príprava na maturity

Náš tím lektorov vás spoľahlivo pripraví na maturitu z angličtiny na úrovni B1 alebo B2. Ponúkame jednorazové doučovanie tesne pred samotnou anglickou maturitou /v prípade, že nemáte s učivom veľké ťažkosti a potrebujete len zhrnúť základné poznatky/, ale aj pravidelné doučovanie počas celého školského roka. So žiakmi na takýchto hodinách postupne vyriešime všetky maturitné písomky z angličtiny z predchádzajúcich rokov, a zabezpečíme im tak stopercentnú prípravu na skúšku dospelosti. Po písomných maturitách pokračujeme v príprave na ústne maturity z angličtiny.
Pravidelnosť jednotlivých doučovaní závisí na dohode.

Reparáty

Venovalo vaše dieťa počas školského roka málo pozornosti angličtine a teraz mu preto hrozí reparát? Vieme Vám pomôcť. Príprava na reparát s doučovateľmi agentúy Cielene je zostavená tak, aby sme na jednotlivých hodinách postupne znova prebrali učivo, ktoré už bolo prebraté počas školského roka. Samozrejmosťou sú domáce úlohy, ktorými si žiak overí nadobudnuté vedomosti.

Príprava na reparát z angličtiny začína zväčša v polovici júla, ale určite sa dohodneme aj na skoršom, prípadne neskoršom začiatku doučovania.

Našli ste, čo ste hľadali?

Tak nestrácajte čas. Vaše prvé doučovanie môžete absolvovať ešte dnes.

Napíšte nám

Hľadali ste niečo iné?

Angličtina pre ZŠ

Prejdi späť

 

Angličtina pre VŠ

Prejdi ďalej

 

ContactUs.com