0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Doučovanie angličtiny pre základné školy

Nezáleží na tom, či má Vaše dieťa v angličtine, gramatike či konverzácii v anglickom jazyku len drobné nezrovnalosti, alebo učivu preberanému v škole nestíha rozumieť a potrebuje pravidelnú prípravu, možno aj viackrát týždenne. Máme bohaté skúsenosti s doučovaním žiakov všetkých vekových kategórií od 1. po 9. ročník ZŠ, rovnako kvalitne a efektívne doučujeme tých najmenších školákov ako i tínedžerov.


Pravidelná/expresná príprava

Pravidelnú prípravu na hodiny angličtiny odporúčame predovšetkým žiakom, ktorí majú dlhodobejšie problémy s cudzím jazykom a chcú ich prekonať. Doučovanie angličtiny by sa v týchto prípadoch malo stať pravidelnou rutinou pre žiaka, podobne ako chodenie do školy. Našim žiakom dokážeme pomôcť nadobudnúť stratené sebavedomie, a zaradiť sa tak do kolektívu. V závislosti od (ne)vedomostí žiaka odporúčame doučovania v intenzite aspoň 1 x týždenne 90 minút, resp. 2 x týždenne 60 minút.

Expresná príprava je určená skôr pre lepších žiakov, ktorým stačí pred písomkou z angličtiny jedno – dve sedenia s doučovateľom. Slúži aj na zopakovanie učiva anglického jazyka po prázdninách či dobratie zameškaného učiva po dovolenke alebo chorobe.

Reparáty

Venovalo vaše dieťa počas školského roka málo pozornosti angličtine a teraz mu preto hrozí reparát? Vieme vám pomôcť. Príprava na reparát z anglického jazyka s doučovateľmi agentúy Cielene je zostavená tak, aby sme na jednotlivých hodinách postupne znova prebrali učivo, ktoré už bolo prebraté počas školského roka. Samozrejmosťou sú domáce úlohy, ktorými si žiak overí nadobudnuté vedomosti.

Príprava na reparát z angličtiny začína zväčša v polovici júla, ale určite sa dohodneme aj na skoršom, prípadne neskoršom začiatku doučovania.

 

Konverzácie v angličtine

Potrebujete v angličtine rozviazať jazyk? Poznáte základné anglické slovíčka, ale celú vetu z vás nedostane nikto? Potom sú pre vás (alebo vaše dieťa) určené individuálne konverzácie v anglickom jazyku s lektorom, ktorý vás naučí plynulo konverzovať na akúkoľvek tému v závislosti od vášho výberu či preferencie. V prípade, že nemáte jednoznačnú predstavu a chcete len zlepšiť plynulosť vašej angličtiny, zostavíme pre vás konverzačný kurz presne na mieru.

doučovanie zšprípravný kurz zš

Ready to improve your English?

Tak nestrácajte čas. Vaše prvé doučovanie môžete absolvovať ešte dnes.

 

Napíšte nám

Hľadali ste niečo iné?

 

Stredná škola

Prejdi ďalej

Vysoká škola

Prejdi ďalej

ContactUs.com