0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Doučovanie zo slovenského jazyka a literatúry pre stredné školy

Doučovanie SŠ slovenčiny

Hľadáte doučovanie SŠ slovenčiny? Nezáleží na tom, či máte v učive stredoškolskej slovenčiny a literatúry len drobné nezrovnalosti, alebo učivu preberanému v škole nestíhate rozumieť a potrebujete pravidelnú prípravu, možno aj viackrát týždenne. Taktiež sme schopní a ochotní poskytnúť vám rýchlu prípravu pred písomkou zo slovenčiny vo forme nárazového doučovania. Pomôžeme vám aj v prípade, že potrebujete vypracovať projekt alebo domácu úlohu.


Pravidelná/expresná príprava

Pravidelnú prípravu na hodiny slovenčiny a literatúry odporúčame predovšetkým žiakom, ktorí majú dlhodobejšie problémy s predmetom a chcú ich prekonať. Doučovanie slovenského jazyka pre SŠ by sa v týchto prípadoch malo stať pravidelnou rutinou pre žiaka, podobne ako chodenie do školy. Našim žiakom dokážeme pomôcť nadobudnúť stratené sebavedomie, a zaradiť sa tak do kolektívu. V závislosti od (ne)vedomostí žiaka odporúčame doučovania v intenzite aspoň 1 x týždenne 90 minút.

Expresná príprava je určená skôr pre lepších žiakov, ktorým stačí pred písomkou jedno – dve sedenia s doučovateľom. Slúži aj na zopakovanie učiva po prázdninách či dobratie zameškaného učiva slovenčiny po dovolenke.

Príprava na maturity

Zo slovenského jazyka a literatúry dnes musí maturovať každý. Našim študentom pomôžeme s vypracovaním maturitných otázok, spolu si zopakujeme celé stredoškolské učivo SJ a doplníme chýbajúce vedomosti. Žiakov dokonale pripravíme na zvládnutie písomných maturít a napísanie slohu.
Ponúkame jednorazové doučovanie tesne pred samotnou maturitou /v prípade, že nemáte s učivom veľké ťažkosti a potrebujete len zhrnúť základné poznatky/, ale aj pravidelné doučovanie počas celého školského roka. So žiakmi na takýchto hodinách postupne vyriešime všetky maturitné písomky z predchádzajúcich rokov, a zabezpečíme im tak stopercentnú prípravu na skúšku dospelosti. Intenzita doučovaní závisí na dohode.
Popri kvalitnom individuálnom doučovaní poskytujeme tiež prípravné kurzy na maturitu zo slovenčiny.

 

 

Reparáty

Venovalo vaše dieťa počas školského roka málo pozornosti slovenčine a teraz mu preto hrozí reparát? Vieme vám pomôcť. Príprava na reparát zo slovenčiny s doučovateľmi agentúy Cielene je zostavená tak, aby sme na jednotlivých hodinách postupne znova prebrali učivo, ktoré už bolo prebraté počas školského roka. Samozrejmosťou sú domáce úlohy, ktorými si žiak overí nadobudnuté vedomosti.

V školskom roku 2014/ 2015 s nami úspešne prešlo reparátom zo slovenčiny celkovo 32 žiakov základných aj stredných škôl, čo predstavuje 100% úspešnosť v príprave na reparát s Cielene. Naši doučovatelia dokážu pomôcť s reparátom aj naozaj “beznádejným” prípadom, čo svedčí o ich vysokej odbornosti a kvalite.

Príprava na reparát začína zväčša v polovici júla, ale určite sa dohodneme aj na skoršom, prípadne neskoršom začiatku doučovania.

Našli ste, čo ste hľadali?

Tak nestrácajte čas. Vaše prvé doučovanie môžete absolvovať ešte dnes.

 

Napíšte nám

Hľadali ste niečo iné?

 

Základná škola

Prejdi späť

 

Vysoká škola

Prejdi ďalej

 

Prípravné kurzy

Prejdi ďalej

 

ContactUs.com