0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Fyzika - základná škola

Nezáleží na tom, či má Vaše dieťa v učive len drobné nezrovnalosti, alebo učivu preberanému v škole nestíha rozumieť a potrebuje pravidelnú prípravu, možno aj viackrát týždenne. Máme bohaté skúsenosti s doučovaním žiakov všetkých vekových kategórií, rovnako kvalitne a efektívne doučujeme tých najmenších školákov ako i tínedžerov.


}

Pravidelné/expresné doučovanie

Doučovatelia agentúry Cielene pomôžu vášmu dieťaťu s učivom fyziky základnej školy. Žiakom, ktorí len potrebujú zopakovať učivo alebo vysvetliť drobné nezrovnalosti, ponúkame jednorazovú prípravu pred písomkou či ústnou odpoveďou z fyziky. Na druhej strane, žiakom, ktorí majú s fyzikou dlhodobejšie problémy, ponúkame pravidelnú prípravu –na zvládnutie veľkých medzier zvyčajne postačí doučovanie v intenzite 1 x týždenne 90 minút alebo 2 x týždenne 60 minút.

Rozvoj vedomostí z fyziky

Pokiaľ sa vaše dieťa živo zaujíma o fyziku okolo nás a chceli by ste tento záujem rozvíjať, naši lektori vám veľmi radi pomôžu. Takéto doučovanie je individuálne prispôsobené žiakovi, preberané sú hlavne témy, ktoré zaujímajú samotného žiaka a sám môže pri ich výbere participovať.

Reparáty

Venovalo Vaše dieťa počas školského roka málo pozornosti fyzike a teraz mu preto hrozí reparát? Vieme Vám pomôcť. Príprava na reparát s doučovateľmi agentúy Cielene je zostavená tak, aby sme na jednotlivých hodinách postupne znova prebrali učivo, ktoré už bolo prebraté počas školského roka. Samozrejmosťou sú domáce úlohy, ktorými si žiak overí nadobudnuté vedomosti.
Príprava na reparát z fyziky začína zväčša v polovici júla, ale určite sa dohodneme aj na skoršom, prípadne neskoršom začiatku doučovania.

 

Našli ste, čo ste hľadali?

Tak nestrácajte čas. Vaše prvé doučovanie môžete absolvovať ešte dnes.

Napíšte nám

Hľadali ste niečo iné?

Stredná škola

Prejdi ďalej

Vysoká škola

Prejdi ďalej

ContactUs.com