0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Najlepšie darčeky pre úžasných učiteľov

Práca učiteľov nie je jednoduchá a niektorí s vašimi deťmi počas týždňa trávia dokonca viac času ako vy sami. Ukážte im trochu vďaky za to, čo pre vaše deti robia a ako sa im venujú aj nad rámec povinností. Nie je potrebné, aby ste na darček minuli veľa peňazí, dobrý úmysel a úprimné venovanie vášho obľúbeného učiteľa/ učiteľku určite potešia. Nech už sa rozhodnete pre čokoľvek, skúste vybrať niečo osobné namiesto tradičnej kvetinky či bonboniéry.

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy a kupóny umožňujú učiteľom kúpiť si to, po čom skutočne túžia alebo čo potrebujú. Nechajte vaše dieťa, nech vyrobí či nakreslí pohľadnicu a darčekový poukaz vložte dnu.

Personalizované písacie potreby

Darček, ktorý je na úrovni a vždy potrebný. Personalizované písacie potreby, papiere a poznámkové papieriky odlíšia vášho obľúbeného učiteľa od ostatných.

Balíček na prežitie pre učiteľa

Či už vo forme sady rôznych exotických káv, čajov alebo mixu kvalitnej čokolády, balíček pre úspešný štart do nového dňa je pre učiteľa na nezaplatenie. Nezabudnite na personalizovanú šálku, keksíčky a iné maličkosti, ktoré potešia pred, počas alebo po ťažkom dni.

Dobrá kniha

Veľká časť učiteľov si rada oddýchne pri dobrej knihe. Skúste siahnuť po overenej klasike od tradičných autorov alebo vyberte nejakú, o ktorej viete, že ju váš učiteľ ocení. Ak knižný vkus napríklad u vašej matematikárky nepoznáte, istotou je už spomínaný darčekový kupón do miestneho alebo internetového kníhkupectva.

Prázdninové koláčiky

Ak s vaším dieťaťom radi trávite čas vypekaním rôznych dobrôt, myslite aj na vašich obľúbených učiteľov. Môžete napiecť viac druhov a potešiť mlsné jazýčky hneď viacerých obľúbených pedagógov.

Rastliny

Červený karafiát je overená klasika pre staršiu pani učiteľku, ale v zmysle udržateľnosti je efektívnejším riešením rastlinka v kochlíku. Zelená farba redukuje stres a navyše zvyšuje kvalitu ovzdušia v miestnosti. Nemusíte siahnuť len po palme či yuke, skúste napríklad ananás alebo bylinky (mätu, medovku, bazalku).

Poukážka do divadla alebo kina

Kto chodí nerád do kina alebo divadla? Učitelia rozhodne nie. Či už zvolíte abonentku alebo poukážku na niekoľko vstupov na predstavenie podľa vlastného výberu, určite nespravíte krok vedľa.

Sviečky

Svetlo sviečok má preukázateľne pozitívny vplyv na upokojenie mysle, preto sú sviečky ideálnym darčekom pre učiteľov. Navyše, s trochou včelieho vosku si ich môžete vyrobiť aj sami doma, tak prečo to nevyskúšať?

Spa procedúra alebo balíček

Desať mesiacov stresu a starostí sa prejaví aj na pleti najodolnejšej učiteľky. Preto každú určite poteší poukážka do miestneho salónu alebo vlastnoručne zostavený balíček kozmetiky, či už na pleť alebo napríklad na vysušené ruky.

Nech už vyberiete pre vašu pani učiteľku čokoľvek, nechajte si poradiť aj od detí a hlavne nech vám pomôžu s výberom či písaním prianíčka. Úprimné slová chvály zahrejú pri srdci aj uprostred horúceho leta či ľadovej zimy.

ContactUs.com