0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Skúsení doučovatelia, kvalitné materiály, bezchybný servis

Sme spoločnosť založená z iniciatívy absolventov aplikovanej matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK a doučovaniu pod záštitou Cielene sa venujeme už niekoľko rokov. Zameriavame sa na individuálne doučovanie matematiky, fyziky, chémie, biológie, slovenského jazyka a literatúry a angličtiny, navyše v Bratislave organizujeme aj prípravné kurzy pre žiakov všetkých vekových kategórií a všetkých úrovní vedomostí.

Zatiaľ sme sa nestretli s problémom, s ktorým by sme Vám nedokázali pomôcť.

Pomoc s domácimi úlohami, doučovanie nepochopeného učiva, príprava na prijímacie pohovory a Testovanie 9, maturity, konverzácie, doplnková príprava na olympiády, ozrejmenie stredoškolského učiva či príprava na skúšky – dokážeme všetko. 91% zo študentov, rodičov a učiteľov by doučovanie od Cielene odporučilo svojim známym.

skuseny doucovatel pre ziaka ZS
skuseny doucovatel pre ziaka SS

História projektu

Ako jednotlivci sme sa doučovaniu venovali pár rokov, niektorí už od strednej školy. Myšlienka dať sa dokopy ako skupina a spoločnosť Cielene vznikla neskôr. V roku 2011 sme si poprvýkrát porovnali vzájomné skúsenosti, zistili, ako je na tom konkurencia a uvedomili sme si, že kvalitného doučovania v okolí Bratislavy naozaj nie je prebytok. V roku 2012 bol spustená stránka www.matematikacielene.sk zameraná na individuálne doučovanie z matematiky. K matematike krátko nato pribudla fyzika a chémia, ktoré doučujeme od začiatku roka 2013. O niečo neskôr pribudla medzi doučované predmety biológia a slovenčina.

Od začiatku roka 2014 sme naše pôsobenie rozšírili aj do ostatných krajských miest SR, keďže sme aj z iných regiónov cítili silný záujem o naše služby.

Odvtedy sme odučili už niekoľko tisíc hodín a veríme, že našu lásku k matematike, fyzike, chémii, biológii a slovenskému jazyku úspešne šírime ďalej.


Naši doučovatelia

Naši doučovatelia sú skúsení študenti a absolventi Univerzity Komenského, Slovenskej technickej univerzity, Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, Univerzity Mateja Bela či Žilinskej univerzity. Každý doučovateľ prešiel náročným vstupným pohovorom a viacstupňovým školením.

Všetci doučovatelia sú našimi zamestnancami.

Kde doučujeme

  • Bratislava 60%
  • Košice 19%
  • Žilina 7%
  • Ostatné mestá 14%

Čo doučujeme

  • Matematika 57%
  • Fyzika 19%
  • Chémia a biológia 24%
  • Slovenský jazyk a literatúra 27%

Čísla a fakty

Miest, v ktorých doučujeme

Doučovateľov na celom Slovensku

Naozajstných matfyzákov

Priemerný vek našich doučovateľov

Presvedčili sme vás?

Myslíte, že sme pre vás alebo vaše dieťa tí praví? My sme o tom rozhodne presvedčení.

Tak nám napíšte
ContactUs.com