0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Vitajte v našom obchode

Predávame tričká a učebnice matematiky, fyziky a chémie

matfyz tričko dámskematfyz tričko pánske

Tričko dámske
I LOVE MATFYZ

Si hrdá na to, že si matfyzáčka? Tak to daj najavo v matfyz tričku a ukáž svoje prednosti.

Dostupné vo farbe: tmavomodrá
Dostupné veľkosti: S, M, L

Cena: 8,50 €

 

 

 

Tričko pánske
I LOVE MATFYZ

Si hrdý na to, že si matfyzák? Tak to daj najavo a ukáž svoje prednosti (ale aj vedomosti) v tomto krásnom matfyz tričku.

Dostupné vo farbe: tmavomodrá
Dostupné veľkosti: S, M, L, XL

Cena: 8,50 €

Hrdá matfyzáčka?

Je to jednoduché. Vy nám napíšete a my vám tričko doručíme na miesto, ktoré určíte. A už zajtra môžete očarovať všetkých mužov naokolo.

 

Objednajte si tu

Hrdý matfyzák?

Je to jednoduché. Vy nám napíšte a my vám tričko doručíme na miesto, ktoré určíte. A už zajtra môžete očarovať svojimi vedomosťami všetky ženy široko – ďaleko.

 

Objednajte si tu

Príprava na prijímacie pohovory na osemročné gymnáziá

 

Testy do prímy – Matematika :: Didaktis

Nové vydanie publikácie z roku 2008 obsahuje 15 modelových testov, každý s 11 až 12 úlohami na prípravu na prijímacie skúšky na osemročné gymnáziá. Všetky úlohy sú vzorovo vyriešené.

Zaradené sú dva typy úloh:
– z bežného života s cieľom podporiť využitie matematických poznatkov v praktických situáciách (napríklad pri nákupoch, cestovaní, počítaní s časovými údajmi a pod.),
– zamerané na rozvoj tvorivých schopností a myšlienkových operácií, na rozvoj schopnosti zovšeobecňovať a hľadať postupy a metódy riešenia úloh, a na rozvíjanie abstraktného pružného a pohotového myslenia.

Cena: 7,50 €

Mama, otec, pripravte ma do prímy :: Enigma

Pre uchádzačov o vstup na osemročné gymnáziá – piatakov, štvrtákov, ale i tretiakov základných škôl. Pracovné listy s rôznymi druhmi úloh na precvičenie učiva k prijímacej skúške za asistencie rodičov. Vhodné aj na precvičovanie učiva v škole. Plnofarebné s motivačnými obrázkami. Súčasťou titulu je aj inštruktážna brožúrka pre rodičov a doučovateľov.

Cena: 7,50 €

ContactUs.com