0910/902 315, 0902/939 902 doucovanie@cielene.sk

Naše úspechy v doučovaní v číslach

Dovoľte nám na začiatok ohúriť vás štatistikou našich úspechov v doučovaní za posledné štyri roky. Lebo ako hovoríme my: Lepšie známky začínajú u nás!

Porozumenie a prospech

  • si po doučovaní s Cielene zlepšilo priemer o viac ako 1 stupeň 84%
  • si po doučovaní s Cielene zlepšilo priemer o viac ako 2 stupne 34%
  • tvrdí, že už po jednom doučovaní učivu preberanému v škole rozumie lepšie 94%

Úspechy našich žiakov

  • spravilo prijímačky na vybratú školu 84%
  • beznádejných prípadov spravilo Testovanie 9 90%
  • spravilo reparát z matematiky 100%

Spokojnosť s doučovaním a odporúčania

  • absolvuje viac ako jedno doučovanie 97%
  • pokračuje v doučovaní aj po zlepšení známok 78%
  • by doučovanie od Cielene odporučilo svojim známym 91%

Zvoľte si úroveň doučovania, ktorá vás zaujíma:      /    /  

Syn má diagnostikovanú dyskalkúliu. Jeho zlé známky z matematiky sme zvaľovali na túto poruchu. Pri doučovaní s Michalom z Cielene sme však s manželom pochopili, že syn potreboval len lepší prístup, trošku trpezlivosti a problémy zmizli. Dyskalkulik predsa nenapíše polročnú písomku na 90%, či?

Jana M.

doučovanie matematiky – 7. ročník ZŠ, Žilina

Hľadali sme doučovanie z matematiky v Nitre a úprimne, dlho sme tápali a nevedeli nájsť schopného človeka, s ktorým by sme boli spokojní. Prostredníctvom agentúry Cielene sme našli Romana. Doučuje už nielen našu Naťu, ale aj všetky jej kamarátky, bratrancov a sesternice. Vrelo odporúčam. Lýdia P.

doučovanie matematiky – 6. ročník ZŠ, Nitra

Chcem vyjadriť Jurajovi aj prostredníctvom Vás veľkú vďaku. Našej dcére, i keď matematiku nemusí, ukázal, že sa s ňou dá popasovať. Okrem toho, že mala na polročnom vysvedčení konečne dvojku z matiky, tak na monitore nemala stres a teraz na prijímačkách matiku označila za úplne ľahkú. Som presvedčená, že do konca školského roka to už zvládne. Rozhodne v prípade núdze oslovujem Vašu agentúru a vyprosíme si Juraja. Má môj veľký obdiv, že zvláda doučovať aj takéto teenage persóny. Daniela H.

doučovanie matematiky – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 12.5.2015

Touto cesto by som veľmi chcela pochváliť Simonku za čas, ktorý venovala mojej dcére. Saška si veľmi zlepšila známky z matematiky – zase nosí z písomiek jedničky a dokonca má nábeh mať na vysvečku jednotku. Celkovo Vám ďakujem za spoluprácu v tomto školskom roku, veľmi, veľmi som bola spokojná a dúfam, že budeme spolupracovať aj v budúcom školskom roku – tam by som potom potrebovala rozšíriť doučovanie asi aj na slovenský jazyk a celkovo pripraviť Sašku na prijímačky na gymnázium. Ľuba T.

doučovanie matematiky – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 26.5.2015

Dobrý deň, chcem sa Vám a hlavne našej pani doučovateľke Lucii veľmi pekne poďakovať za trpezlivosť a profesionálny prístup v prípade doučovania nášho syna Tobiasa. Reparát z matematiky zvládol úspešne 🙂 Michaela H.

doučovanie matematiky – príprava na reparát 7. ročník ZŠ, Bratislava, 31.8.2015

Dobrý deň, píšem Vám spätnú väzbu. Dcérka bola veľmi spokojná, doučovateľka sa jej páčila, vedela jej všetko vysvetliť tak, aby to pochopila. Bola maximálne spokojná. Už nebude mať taký strach pred testami z matematiky. A tak sme spokojní aj my. Doučovateľka je veľmi milá, kompetentná. Určite budeme pokračovať ďalej. Ingrid J.

doučovanie matematiky – príprava na osemročné gymnázium, Bratislava, 15.1.2016

Dobrý deň, dnešným dňom končíme aj kvalitné doučovanie z matematiky. Ak by sme potrebovali ďalšie doučovanie, hneď Vás budeme kontaktovať. S Vašou prácou a ochotou sme boli veľmi spokojní.

Martina Š.

doučovanie matematiky – príprava na Testovanie 9, Žilina, 29.3.2016

Dobrý deň, ďakujem vám a hlavne Jozefovi za perfektné doučovanie slovenčiny. Samka prijali na gymnázium.

Jana D.

doučovanie slovenčiny – príprava na prijímacie pohovory na bilingválne gymnázium, Bratislava, 2.4.2016

Dobrý deň, dnes mal syn prijímačky na bilingválne gymnázium a zobrali ho, takže už ďalšie doučovanie nie je potrebné. Chcem sa vám predovšetkým poďakovať, pretože doučovanie bolo pre syna veľkým prínosom a myslím, že aj vďaka nemu bol úspešný na prijímačkách. Vaši doučujúci (Martin a Lucia) boli zlatí a odviedli dobrú prácu. Prajem Vám všetko dobré a hlavne veľa spokojných klientov. Ľubica L.

doučovanie matematiky a slovenčiny – príprava na prijímacie pohovory na bilingválne gymnázium, Žilina, 13.4.2016

Dobrý deň, Johanku nám prijali na Bilíkovu, perfektné 27. miesto. Ďakujeme.

Jana K.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium, Bratislava, 13.5.2016

Dobrý deň, už dávno sa vám chystám napísať za Ctiborka, ktorý sa u Vašich učiteľov pripravoval na postupové testy na 8-ročné gymnázium. Prechod zvládol s výbornými výsledkami, bol 20. v poradí. Ďakujeme Vám a prosím pozdravte za nás učiteľov, ktorí ho pripravovali a poďakujte im za nás.

Andrea M.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka – príprava na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium, Bratislava, 26.5.2016

Dobrý deň, v prípade potreby budúci školský rok sa určite ozvem a ešte raz veľká vďaka všetkým doučovateľom, ktorí strávili hodiny prípravou Sašky na prijímacie skúšky. A vďaka aj Vám za to že takáto agentúra existuje.

Ľuba T.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka – príprava na prijímacie pohovory na gymnázium, Bratislava, 30.5.2016

Dobrý deň. Ema nedostala 1 z písmky z M už hádam 3 – 4 roky a teraz /v októbri/ áno a to hneď dve, aj z päťminútovky, aj z veľkej písomky. Dobrá práca Otta aj Vás. Vďaka.
Snáď to nezakríknem 🙂

Ľubka K.

doučovanie matematiky – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 11.11.2016

Dobrý deň. Ema nedostala 1 z písmky z M už hádam 3 – 4 roky a teraz /v októbri/ áno a to hneď dve, aj z päťminútovky, aj z veľkej písomky. Dobrá práca Otta aj Vás. Vďaka.
Snáď to nezakríknem 🙂

Ľubka K.

doučovanie matematiky – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 11.11.2016

Dobrý deň prajem, touto cestou by som Vás chcela informovať, že od mesiaca apríl 2017 nebudeme využívať doučovanie z matematiky. Dcéra bola prijatá na Strednú umeleckú školu, kde matematika nie je kľúčový predmet. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať aj Vám aj Andrejke, veľmi ste nám pomohli. Vážim si proaktívny prístup, flexibilitu a komunikáciu z Vašej strany. Jednoznačne dávam pozitívne referencie na Vaše služby a robím Vám reklamu 🙂 Želám Vám všetkým všetko dobré v každej oblasti života.

Judita C.

doučovanie matematiky – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 29.3.2017

Dobrý deň prajem, touto cestou by som Vás chcela informovať, že od mesiaca apríl 2017 nebudeme využívať doučovanie z matematiky. Dcéra bola prijatá na Strednú umeleckú školu, kde matematika nie je kľúčový predmet. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať aj Vám aj Andrejke, veľmi ste nám pomohli. Vážim si proaktívny prístup, flexibilitu a komunikáciu z Vašej strany. Jednoznačne dávam pozitívne referencie na Vaše služby a robím Vám reklamu 🙂 Želám Vám všetkým všetko dobré v každej oblasti života.

Judita C.

doučovanie matematiky – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 29.3.2017

Dobrý deň, Klárka má za sebou dvoje veľmi úspešné prijímačky na 8r gymnáziá v Nitre, v obidvoch sa umiestnila na druhom mieste a na obidve gymnáziá ju prijali, rozhodla sa pre matematické na Párovskej ulici. Chceli by sme sa Vašej agentúre a najmä obidvom pani doučovateľkám Monike a Martine poďakovať za vynikajúcu pomoc a podporu. Radi by sme aj v budúcnosti využili Vaše služby, predpokladáme, že v rámci samotného štúdia bude znovu vhodné nastaviť pre Klárku nejakú formu pravidelných konzultácií a precvičovaní matematiky, a online doučovanie nám veľmi vyhovovalo. Ďakujeme. S úctou Andrea a Klárka

Andrea S.

doučovanie matematiky a slovenčiny na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Nitra, 13.5.2017

Dobrý deň, Adam ma poprosil, aby som Vám napísala, že sa mu podarilo dostať sa na 8. roč. gym. Grosslingová. Veľmi sa z toho teší a ďakuje Vám za prípravu na prijímačky, určite mu to pomohlo. Posúvame pozitívne referencie ďalej. Ak máte informáciu aj o ostatných spolu študujúcich, tak Adam by rád vedel, či aj im sa podarilo dostať na vytúžené školy. Všetkým veľmi držal palce :-).

Jana P.

prípravný kurz z matematiky na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 23.5.2017

Dobrý deň, tento týždeň mala naša Adelka posledné stretnutie s doučovateľkou Dominikou. Chcela by som ju pochváliť, lebo bola veľmi múdra, príjemná a veľmi dcére pomohla. Už teraz vieme, že ju budeme potrebovať aj v budúcom školskom roku, takže sa vám ozvem začiatkom septembra, aby sme dohodli podrobnosti.

Katarína B.

doučovanie z matematiky – 7. ročník ZŠ, Bratislava, 16.6.2017

Dobrý deň, touto cestou sa chcem poďakovať za doučovanie z matematiky Michalovi a slovenčiny Mirke. Bola som maximálne spokojná a vnučka prijímačky zvládla .Určite vás znova oslovím a budem doporučovať známym.

Lucia P.

doučovanie z matematiky a slovenčiny – 9. ročník ZŠ, Banská Bystrica, 19.5.2018

Dobrý deň, chcela by som Vám poďakovať za prípravu syna Jakuba na príjmačky na 8-ročné gymnázium. Od januára do mája k vám chodil na oba kurzy – matematiky aj SJ. Okrem prípravy u Vás – a samozrejme štandardného vyučovania v škole – sa inak doma na príjmačky nepripravoval.
Úroveň vyučovania musela byť vysoká, pretože sa dostal na Gymnázium L. Sáru, po odvolaní by sa dostal aj na Gymnázium Metodova (bol 7. pod čiarou a zo školy nám volali, že ak sa odvoláme, príjmu ho). Nakoniec sme si vybrali Sáru.
Takže ďakujem veľmi pekne Vám aj Vašim lektorom. Sme radi, že sme si vybrali práve Vašu agentúru.
Veľa úspechov.

Romana G.

príprava z matematiky a slovenčiny na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 27.8.2018

Ďakujem za štvormesačnú prípravu na hodiny matematiky, ktorá mojej dcére Lucii prinavrátila radosť z matematiky. Tím agentúry Cielene je flexibilný a veľmi ochotný.

Maroš H.

doučovanie matematiky – 7. ročník SŠ, Košice

Chémia a Bianka neboli kamarátky. Až dokým sme nevyskúšali Cielene a doučovateľku Nikoletu. Blanka Š.

doučovanie chémie – 8. ročník ZŠ, Bratislava

Vedia doučovateľa zohnať aj o polnoci. Simonka si zlepšila známky zo 4 na 2. Ďakujeme.

Lucia B.

doučovanie matematiky a chémie – 8. ročník ZŠ, Bratislava

Ďakujeme doučovateľke Miške za perfektnú prípravu dcéry na všetky skúšky, ktoré ju ako deviatačku čakali. Bez problémov zvládla prijímacie pohovory na bilingválne gymnázium, a vďaka istote a (matematickému) sebavedomiu, ktoré vďaka doučovaniu získala, dosiahla výborné výsledky aj v testovaní deviatakov – monitore. Vaše služby som rada odporúčala ďalším priateľom, ktorých deti potrebujú pomôcť a získať v matematike istotu. Dominika Z.

doučovanie matematiky – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 22.5.2015

Dobrý deň, doučovania s Karolínou pre Nikolku môžem zhodnotiť veľmi pozitívne a profesionalne. Prístup Karolíny bol veľmi priateľský, Nikolka bola spokojná. Ľudmila G.

doučovanie slovenčiny – príprava na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium, Trnava, 28.5.2015

Dobrý deň, ďakujeme za doučovanie matematiky od Katky. Alex v septembri písala testy na 25%, takže sme sa monitoru veľmi báli, ale po dvoch mesiacoch doučovania priniesla minulý týždeň 80%. Všetci sa veľmi tešíme a naozaj vidno obrovský pokrok. Od januára máme záujem aj o doučovanie zo slovenčiny.

Katarína J.

doučovanie matematiky – príprava na Testovanie 9, Bratislava, 14.12.2015

Dobrý deň, ďakujeme za celé doučovanie SJ, nakoľko sa nám slovenčina zlepšila o 100%. Ak by dcéra nenapredovala tak, ako napreduje sama, určite Vás znova oslovíme a odporučíme Vás našim ďalším známym. Veľká vďaka patrí slečne Lucke za prístup, s akým viedla našu dcéru hodinami výučby. Martina Š.

doučovanie slovenčiny – príprava na Testovanie 9, Žilina, 9.2.2016

Dobrý deň, dovoľujem si Vás informovať, že k 4. aprílu ukončujeme doučovanie z matematiky. Doučovanie bolo k Monitoru 9 a bolo naozaj veľmi prospešné pre syna, s Vašimi službami, servisom, ako aj s lektorkou Nikol sme boli maximálne spokojní a určite v budúcnosti využijeme opätovne Vaše služby. Ešte raz vďaka.

Lýdia K.

doučovanie matematiky – príprava na Testovanie 9, Bratislava, 29.3.2016

S doučovateľkou Katkou sme s dcérou maximálne spokojné. Dcéra zvládla prijímačky z matematiky, naozaj vďaka Katke. Ďakujem.

Zita V.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na bilingválne gymnázium, Košice, 6.4.2016

Ďakujeme za všetko, Sandra sa dostala na obe gymnáziá. Teraz má polemiku, ktoré si vyberie. Nie je však vylúčené, že budeme spolupracovať aj v budúcom školskom roku.

Ivana V.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na gymnázium, Bratislava, 13.5.2016

Dobrý večer, touto cestou by som sa Vám všetkým chcela poďakovať za pomoc pri doučovaní mojej dcéry Terezky. Vďaka vám a vašej pani učiteľke Katke, ktorá spolu s dcérou bojovala s matematikou od začiatku školského roka, Terezka úspešne zvládla Monitor 9 a prijímacie skúšky, na základe čoho budeme mať doma gymnazistku. Veľmi pekne ďakujeme. Prajem pekný večer a veľa úspechov do budúcnosti.

Martina Š.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na gymnázium, Košice, 13.5.2016

Dobrý deň, ďakujeme za pomoc s doučovaním. Obidve dievčatá Niky aj Katka boli veľmi šikovné a milé a pomohli Alenovi s prípravou na prijímačky. Nakoľko sme začali dosť neskoro a nestihli sme sa poriadne pripraviť, prijímačky na GJH sa Alenovi nepodarili podľa jeho predstáv a na prijatie to nestačilo. Prijímačky na gymnázium Pankúchova dopadli výborne – skončil štvrtý v celkovom poradí a bol veľmi spokojný. Ešte raz ďakujeme a prajeme všetko dobré.

Henrieta I.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka – príprava na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium, Bratislava, 26.5.2016

Dobrý deň, určite máme záujem o doučovanie matematiky. Tomáško by rád pokračoval. Poprosím Vás, doučovateľov od nás pozdravte. Že veľmi ďakujeme za pomoc. Tomi sám povedal, že mu doučko pomohlo a cítil sa na hodinách istejšie. Posledné písomky napísal na jednotky a hroziacu nerozhodnú 2-3 nakoniec vytiahol na 1 🙂
Príjemné letné dni ešte želám a určite sa Vám ozvem koncom augusta/začiatkom septembra.

Anna V.

doučovanie matematiky - 6. ročník ZŠ, Bratislava, 18.8.2016

Dobrý deň, prvé doučovanie bolo úplne úžasné, dcéra na druhý deň dostala 2 z matematiky. Určite chceme pokračovať.

Martina N.

doučovanie matematiky - 8. ročník ZŠ, Bratislava, 17.1.2017

Dobrý deň, ďakujeme za doučovanie. Máme výsledky z prvých prijímačiek a syn skončil na 10. mieste z 252, čiže je prijatý 🙂

Juraj P.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka na bilingválne gymnázium – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 31.3.2017

Dobrý deň, pani “učiteľky” sú vynikajúce, každá je iná a to je fajn. Hlavne, že detičky napredujú, chytajú sa na otázky, vedia už lepšie reagovať na logické otázky, resp. chytáky, a preto verím, že im toto doučovanie dá oveľa viac, ako keby sme išli na prijímačky úplne nepripravení. Veľmi pekne Vám za všetko vopred ďakujem a verím, že s Vašou pomocou to zvládneme.

Jana T.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 4.4.2017

Dobrý deň, s doučovaním sme boli ja aj dcéra spokojné, doučovanie s Timom ju vyslovene bavilo, myslím, že je šikovný. Za nás ho môžem odporúčať.
Prijímačky na osemročnom gymnáziu Hronská mala matiku 30 bodov zo 40, najviac mali decká 37 bodov. Ale dohnala to SJ a známkami, tak v celkovom poradí bola 9. zo 127 detí 🙂
Na výsledky z Tomášikovej čakáme, tam bolo prihlásených 330 detí a prijímačky sa jej zdali ťažšie…
Ešte raz ďakujeme Timovi a možno v budúcnosti sa ozveme.
Prajem veľa spokojných detí (čo Vám dnešné školstvo určite zabezpečí, Táňa mala jediná z triedy zo štvrťročky jednotku, jedine vďaka doučovaniu, smutná vizitka ich učiteľa).

Jana T.

doučovanie matematiky na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 13.5.2017

Dobrý deň, syn Martin absolvoval u Vás prípravu na osemročné gymnázium zo slovenčiny.
Chcem Vám dať spätnú väzbu, že bol prijatý na obidve osemročné gymnáziá, kam sa hlásil (Grosllingová, L.Sáru).
Prijímačky urobil aj vďaka príprave excelentne.

Andrea L.

prípravný kurz zo slovenského jazyka na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 16.5.2017

Dobrý deň, len som Vám chcela dať spätné info. Dcérka sa dostala na obe gymnáziá, kde sa hlásila, zapísali sme ju na Tomášikovu – GLN v BA. Ďakujeme Vám, aj Andrejke a Lenke.

Katka V.

doučovanie matematiky a slovenčiny na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 1.6.2017

Dobrý deň, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za polročné doučovanie a trpezlivosť Vašich dievčat. Syn úspešne absolvoval prijímacie pohovory na obidve gymnáziá, kde skončil medzi najlepšími a to aj vašou zásluhou. Budem odporúčať aj ďalej… A v prípade, že budeme potrebovať znova trochu dopomôcť, sa ozvem. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.

Katarína Z.

príprava z matematiky a slovenčiny na bilingválne gymnázium – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 18.4.2018

Dobrý deň, rada by som vám poďakovala za prípravu Pavlínky na prijímačky na osemročné gymnázium. Prijali ju na Gymnázium Metodova. Dosiahla to nielen vďaka sebe, ale hlavne vďaka vášmu prístupu. Na doučko chodila vždy veľmi rada, vyzdvihovala kvalitu vyučujúcich, ale hlavne to, že to celé bola zábava a učenie v jednom. Povedzte to, prosím, aj jej učiteľkám, budú sa určite tešiť :).

Natália V.

doučovanie matematiky a slovenčiny na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 15.6.2018

Môj syn navštevuje alternatívnu waldorfskú školu. So systémom vzdelávania tam som spokojná, ale predsa mu chcem zabezpečiť vedomosti z matematiky na úrovni klasickej ZŠ, aby pri prechode na strednú nepociťoval problémy. Už takmer dva roky sa syn doučuje s Cielene. Dokonca toto leto ma sám požiadal, či by nemohol mať doučovanie z matematiky aj cez prázdniny! Som šťastná, že si vybudoval pozitívny vzťah k tomuto predmetu! Ďakujem!

Zuzana K.

doučovanie matematiky – 8. ročník ZŠ, Bratislava

Aj keď na polročnom vysvedčení mala dcéra 2, učivu rozumie lepšie ako tí, čo mali 1. Alexandra M.

doučovanie matematiky, 7. ročník ZŠ, Bratislava, 7.3.2015

Chcem sa Vám veľmi krásne poďakovať za Vašu ochotu a snahu, ako aj Nine, Martinke a Patrícii, a informovať Vás, že sa to vyplatilo, obidve dcérky sa dostali na gymnáziá. Kontakt na Vás si ponechám, možno budú potrebovať podporu aj počas štúdia, uvidíme ako im to pôjde. Zuzana M.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka – 5. a 9. ročník ZŠ, Bratislava, 22.5.2015

Dobrý deň, chcel by som sa ešte raz poďakovať Vašim doučovateľom SJ a M za pomoc pri príprave syna na prijímacie pohovory, doučovanie sa podarilo a syna na školu prijali. Skončil 12-ty z 30-tich. Ďakujem a prajem pekný deň.

Juraj Ž.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na SŠ, Bratislava, 10.6.2015

Dobrý deň. Ani som si neuvedomila, že tie 4 týždne tak rýchlo ubehli… Nateraz to nechám už tak, po prázdninách uvidíme, ako nám to pôjde dalej. Musím však povedať, že nám to veľmi pomohlo, a to najmä v tej sebadôvere. V škole teraz preberajú malú násobilku a trochu menej tie slovné úlohy, takže máme aj dobré výsledky. Uvidíme ako dopadnú polročné písomky v januári a ak bude treba tak sa určite na Vás obrátime.

Katarína O.

doučovanie matematiky – 2. ročník ZŠ, Bratislava, 14.12.2015

Mariannka je fakt úžasná. Dcéra si nevie vynachváliť jej prístup, podanie danej problematiky a vidno to aj v škole. Alexandra P.

doučovanie matematiky – 6. ročník ZŠ, Bratislava, 23.3.2016

Dobrý deň, čo sa týka Zuzky boli sme s ňou nadmieru spokojní. Zuzka je veľmi milé, skromné, príjemné dievča a čo je hlavné, dokázala pomôcť môjmu synovi, začal prinášať lepšie a lepšie výsledky z matiky a hlavne minulý týždeň získal 60% z dôležitej písomky, čo je super. Týmto by som chcela poďakovať a tiež ukončiť našu spoluprácu… Zuzka bola u nás v pondelok a príde ešte aj dnes. V prípade ďalšej spolupráce Vás určite budem kontaktovať.

Eva D.

doučovanie matematiky – 8.ročník ZŠ, Bratislava, 6.4.2016

Dobrý deň, ďakujeme za výber úžasnej slečny doučovateľky Katky C. Dcéra veľmi úspešne zvládla prijímacie skúšky do výberovej triedy a je prijatá. Boli sme veľmi spokojní. Krásny deň Vám želám!

Mária T.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na gymnázium, Žilina, 13.5.2016

Dobrý deň, Martinko skončil na Gamči ako 4. najlepší a na Tomášikovej ako 16. Ďakujeme!

Martin Š.

doučovanie slovenčiny – príprava na prijímacie pohovory na osemročné gymnázium, Bratislava, 15.5.2016

Dobré ráno, chcem sa poďakovať za výbornú spoluprácu. Peťku na odvolanie prijali na vytúžené gymnázium. Ak Vás budeme potrebovať, určite sa ozveme. Ďakujem.

Jana K.

doučovanie matematiky a slovenčiny – príprava na prijímacie pohovory na bilingválne gymnázium, Bratislava, 27.5.2016

Dobrý deň, syn dnes spravil reparát z matematiky na trojku! Veľmi pekne ďakujeme za pomoc. Odkážte doučovateľovi, že ho čaká u nás v hoteli bowling a pizza zadarmo!

Jarmila R.

doučovanie matematiky - 8. ročník ZŠ, Banská Bystrica, 25.8.2016

Pekný večer, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Moniku, je úžasná! Po doučovaní mi Filipko dnes opäť volal a povedal mi, že mu pomohla a preskúšala ho aj z ďalších predmetov, resp. mu niektoré veci vysvetlila… Keď totiž stihnú nemčinu skôr, je mi jasné, že nie Filipko, ale Monika vyvinie ďalšiu aktivitu v rámci školy a to je pre mňa nesmierna pomoc. Už som rozmýšľala, čo jej tu doma nechám ako nejakú drobnosť, poďakovanie, lebo je perfektná 🙂
Ale samozrejme aj Jakub je super, len má s Filipkom viac starostí, pretože tá matika je pre neho zložitá a hlavne ešte musí zvládať aj nepozornosť Filipka a to, že sa na neho naviazal 🙂 a všetko s ním chce riešiť. Ale Jakub ho zvláda.
Ešte raz vďaka.

Natália S.

doučovanie matematiky a nemčiny - 6. ročník ZŠ, Bratislava, 17.1.2017

Dobrý deň prajem, chcela som sa iba podeliť o radosť z toho, že Simonu prijali na obidve gymnáziá, na ktorých robila prijímačky, tj. aj na L. Sáru (bilingválne talianske) aj na Garcia Lorcu (španielske bilingválne). Týmto chcem poďakovať obidvom doučovateľkám, matematiky aj slovenčiny 🙂

Anna R.

doučovanie matematiky a slovenského jazyka na bilingválne gymnázium – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 4.4.2017

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za Vaše služby, ale minulý týždeň Kristína úspešne napísala Monitor a prijímacie skúšky z matematiky mať nebude, tak ju už neviem prinútiť pokračovať v doučovaní. Ešte raz veľká vďaka za Vaše služby.

Martina K.

doučovanie matematiky na Testovanie 9 – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 10.4.2017

Dobrý deň, Ninka absolvovala v týchto dňoch prijímačky na Metodovu a Vazovovu. Obe výsledky mala z nášho pohľadu vynikajúce. Na Metodovu skončila ako 31. v poradí zo 375 zúčastnených a hodnotených (zobrali 55 detí), na Vazovovu ako 41. v poradí, zobrali 27 detí. Sama Ninka hovorila že na Vazovou bolo nejakých 5 vecí čo nepoznala (zo slovenčiny).
Oba výsledky boli vynikajúce, obzvlášť Metodova (ako škola č.1).
Poďakujte prosím v jej aj našom mene za prípravu Ninky vyučujúcim. Doučovanie sa jej páčilo a chodila rada.

Juraj K.

prípravný kurz z matematiky a slovenského jazyka na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 16.5.2017

Dobrý deň, snáď aj pre Vaše štatistické účely si Vám dovolím oznámiť ako dopadla dcéra (Hanka, doučovateľ: Nika) na prijímacích skúškach na 8-ročné gymnázium. Gymnázium Bajkalská – prijatá (nastúpi v septembri). Gymnázium Metodova – prijímačky spravila, ale pre nedostatok miesta neprijatá (možno na odvolanie by ju ešte vzali, ale primárne sme chceli Bajkalskú, tak sa odvolávať nebudeme. Na Metodovej otvárajú 2 triedy). Ďakujem za Vaše služby, flexibilitu  a želám vašim malým klientom veľa úspechov do budúcnosti.

Zuzana B.

doučovanie slovenského jazyka na osemročné gymnázium – 5. ročník ZŠ, Bratislava, 23.5.2017

Dobrý deň, my sme boli veľmi spokojní s doučovateľkou Klaudiou. Je veľmi milá, vždy bola pripravená, trpezlivá. Syn už čoskoro začal dostávať lepšie známky, práve dnes dostal 2 jednotky. Ak budeme v budúcnosti potrebovať doučovanie, určite sa na Vás obrátime. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Drahoslava M.

doučovanie angličtiny – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 19.6.2017

Dobrý večer, dnes mala moja vnučka doučovanie z matematiky, bola veľmi spokojná, doučovateľ jej učivo vedel veľmi dobre vysvetliť. Ľutujem, že som nevedela o Vašej službe, bola by som ju už dávno využívala.

Drahomíra P.

doučovanie matematiky – 8. ročník ZŠ, Bratislava, 30.4.2018

Dobrý deň, troška s oneskorením ale predsa :). Chcela by som vás touto cestou informovať ohľadom výsledkov prijímacích skúšok a zároveň vám poďakovať za skvelo vykonanú prácu ;). Maťo sa dostal na 3 gymnáziá – na bilingválne štúdium (Metodka), i na klasické 4-ročné štúdium (Metodka a Tomášikova). Nakoniec si vybral 4-ročné štúdium na Metodke, dúfam, že sa rozhodol správne ;).
Touto cestou si vám dovoľujem poďakovať za Váš čas a trpezlivosť, ktorú ste mali s deckami, neviem, ako boli úspešní ostatní v ich skupine, každopádne za nás si myslím, že je to do veľkej miery i Vaša zásluha. Konkrétne ďakujeme Maťovi (MAT) a Miške (SJ), ktorých si Maťo veľmi obľúbil a napriek tomu, že mali veľmi kamarátsky prístup, mal voči nim rešpekt. Rád ku vám chodil a vyzerá, že to pravidelné chodenie prinieslo aj svoje ovocie ;).
Špeciálne veľmi pekne ďakujeme Maťovi (MAT) – aj podľa slov nášho Maťa, znovu za posledný rok vďaka nemu objavil čaro matematiky a začal ju mať rád 😉 /za posledné roky ho, žiaľ, tá chuť v škole akosi prešla :(/.
Tak ešte raz veľmi pekne za všetko ďakujeme… A možno od októbra opäť u vás s dcérou ;).
Odovzdajte, prosím, od nás pozdravy lektorom.

Mária S.

príprava z matematiky a slovenčiny na prijímacie pohovory – 9. ročník ZŠ, Bratislava, 2.7.2018

Už od tretieho ročníka sa pripravujem na prijímačky na lekársku fakultu. Bola som v tom moc stratená a pomôcť som potrebovala hlavne s fyzikou. Doučovanie mi veľmi pomáha. Myslím, že už teraz viem dosť na to, aby som prijímačky zvládla, a to mám ešte pár mesiacov.

Katka H.

príprava na prijímacie pohovory z fyziky – 4. ročník SŠ, Bratislava

Nikto nedoučuje matematiku lepšie ako matfyzáci. Náš Marek mal viacerých doučovateľov, no Janči je proste najlepší. Maja T.

doučovanie matematiky – 1. ročník SŠ, Bratislava

Dnes mal Boris reparát a jeho výsledná známka na vysvedčení, ktoré nedostal na konci roka, bude 3-ka. Čo je super! Veľká vďaka a veľké ďakujem! Môžete byť hrdí na Luciu. Určité Vás budem odporúčať každému, kto vaše služby bude potrebovať. A teraz ideme oslavovať! Ešte raz veľké ďakujem.

Ivana G.

príprava na reparát z matematiky - 3. ročník SŠ, Košice, 28.8.2014

U Maťa je všetko v poriadku a nepanikárime, ako dopadne polrok. Maťo skutočne tento školský rok zrejme skončí s jednotkou aj z fyziky, aj z matiky, čo je neuveriteľné – keď sme Vás pred rokom kontaktovali, s odretými ušami ho minula koncoročná štvorka z matiky… Som Vám veľmi vďačná, je to jednoznačne zásluhou Vašich doučovateľov, ktorí mu nielen dokázali látku vysvetliť a pomohli mu naučiť sa ju, no vďaka ich prístupu prestal tieto predmety považovať za strašiaka a nevyhnutné zlo a najmä pri fyzike sa miestami až nadchol pre všelijaké pokusy, ktorými mu doučovateľ hravo a pútavo vysvetľoval učebné látky. 🙂 Dominika Z.

doučovanie matematiky a fyziky – septima, Bratislava, 22.5.2015

Prajem pekný deň, chcem sa poďakovať za Váš prístup k doučovaniu Vám aj p. Ľubomírovi, ktorý môjho syna Pavla doučoval. Syn urobil reparát a pokračuje v ďalšom štúdiu. Chceme pokračovať v doučovaní aj počas tohto školského roka. Zuzana K.

doučovanie matematiky – príprava na reparát 1. ročník SŠ, Prešov, 7.9.2015

Dobrý deň, v stredu sme absolvovali prvé doučovanie z chémie so slečnou Andrejkou a ako Otto v matematike, tak ani Andrea v chémii nesklamala. Syn mi povedal, že vidí svetlo na konci tunela, čo je úžasné. Som mimoriadne spokojná s Vašou prácou, máte to perfektne vymyslené a odporúčam Vás všade. My sme dostali odporúčanie od pani Č. a šírime ho ďalej. Martina P.

doučovanie matematiky a chémie – 1. ročník SŠ, Bratislava, 18.3.2016

Dobrý večer, som nadmieru spokojná s Paulínkou, bolo to úplne super, dohodli sme sa že bude chodiť raz týždenne v pondelok od 15:30 na hodinu a pol. Veľmi pekne ďakujem a ak sa nenahneváte spravím Vám reklamu medzi mojimi priateľmi.

Mária B.

doučovanie z matematiky – 2. ročníik SŠ, Bratislava, 30.4.2018

Ďakujem za ochotu a tiež za skvelú spoluprácu, za skvelú doučovateľku, synovi to veľmi pomohlo :). Je možné, že budem potrebovať doučovanie aj budúci rok (matematika), určite sa potom ozvem. Ešte raz vďaka za všetko :).

Daniela T.

doučovanie z matematiky – 2. ročníik SŠ, Bratislava, 18.6.2018

Výborne ma pripravili na reparát z matematiky. Sú perfektní. Vďaka, a ešte raz vďaka, neopakujem ročník. Mali so mnou božskú trpezlivosť a všetko mi vysvetlili, no a samozrejme nezabudli aj na “domáce úlohy”.

Zuzana H.

reparát z matematiky – 1. ročník SŠ, Trenčín

Ďakujem za super prípravu na maturitu z chémie. Dal som ju ako kráľ na 1 a komisia bola ohúrená. Martin O.

príprava na maturitu z chémie – 4. ročník SŠ, Košice

Ďakujem veľmi pekne za spoluprácu. Ashley bola veľmi spokojná s Terezkou. Musím uznať, že ponúkate veľmi dobrý servis a na výbere svojich lektorov si dávate veľmi záležať. Na Slovensku ma veľa vecí zaskočilo, ale Vy ste ma veľmi príjemne prekvapili a môžem Vás prirovnať k zahraničným inštitúciám na vysokej úrovni. Verím, že ste z mála profesionálov, ktorí pracujú v slovenskom školstve a záleží Vám na potrebách študentov a nie záujmov ziskov. Ashley ide dlhodobo do Japonska, takže neviem, čo nám prinesie budúcnosť. Možností je veľa.

Petra P.

doučovanie matematiky - 1. ročník americkej SŠ, Bratislava, 15.2.2015

Paulínka je teraz na chate a poprosila ma, aby som som Vám odpísala. Ona bola so Simonkou veľmi spokojná, čoho dôkazom je aj to, že úspešne spravila prijímačky na Mendelovu univerzitu v Brne a prijali ju. Myslí si, že ešte si príklady preráta sama, aby sa do toho lepšie dostala, takže zatiaľ doučovanie nepotrebuje, ale v budúcnosti by sa Vám v prípade potreby určite ozvala. Veľmi pekne ďakujeme za vynikajúce služby, aj Simonke. Marcela M.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na VŠ, Bratislava, 27.5.2015

Dobrý večer, v škole nám otvorili krúžok, na ktorom sa preberajú podklady na prijímačky z medicíny, takže už nebudem potrebovať doučovania. Ďakujem Vám veľmi pekne, určite vás odporučím ďalším.

Sarah C.

doučovanie chémie – príprava na prijímacie pohovory na medicínu, Bratislava, 6.10.2015

Chcem Vám len oznámiť a zároveň poďakovať za Vašu prácu. Doučovateľ, ktorého ste nám vybrali, urobil fantastickú prácu. V priebehu dvoch mesiacov pripravil môjho syna tak, že včera urobil prijímacie pohovory na lekárskej fakulte v Olomouci a bol prijatý. Ďakujem.

Peter G.

doučovanie fyziky – príprava na prijímacie pohovory na medicínu, Prešov, 11.4.2016

Dobrý deň, ďakujem za seriózny prístup a za doterajšie poskytnutie doučovacích hodín pre nášho syna, ktoré mu veľakrát pomohli v štúdiu. Oceňujem Váš prístup a rada budem doporučovať vaše služby aj iným.

Jana M.

doučovanie matematiky, fyziky a elektrotechniky - 3. ročník SŠ, Bratislava, 19.5.2018

Syn sa nám trošku vymkol spod kontroly a na konci školského roka prepadol hneď z dvoch predmetov – matiky a fyziky. Naozaj nahustené doučovanie počas celých prázdnin to spravilo a syn v auguste zvládol oba reparáty. Dúfam, že mu to vydrží aj počas roka.

Marianna R.

reparát z matematiky a fyziky – 2. ročník SŠ, Trnava

Dovoľte mi, aby som sa Vám poďakovala, doučovania sú naozaj cielené a efektívne a priniesli očakávaný výsledok – hodiny matematiky bez stresu a evidentne lepšie známky odkedy sa dcéra doučuje. Stačí trpezlivo vysvetliť pozemskou rečou a funguje to. Prajem Vám veľa úspechov v podnikaní. Martina V.

doučovanie matematiky - 2. ročník SŠ, Bratislava

Syn sa nebojí matematiky, konečne učivu v škole rozumie. Renáta P.

príprava na maturitu z matematiky, Žilina, 9.3.2015

Viem, že spätná väzba od zákazníkov je veľmi dôležitá, a preto by som Vás chcel informovať, že nášho Denisa prijali na Masarykovu univerzitu v Brne. Príprava od doučovateľa Michala bola perfektná a efektívna. Ďakujeme! Mojmír V.

príprava na prijímacie pohovory na VŠ - Testy študijných predpokladov - 4. ročník SŠ, Banská Bystrica, 21.5.2015

Dobrý deň, ďakujem Vám za vystavenú faktúru a chcela by som Vám oznámiť že už nebudem potrebovať doučovanie z dôvodu, že sme s Jakubom už stihli prepočítať všetko, čo sme potrebovali. Môžem ho ďalej iba doporučiť a mám pocit že nás dôkladne doučil všetko, v čom sme mali medzery.

Zuzana Cz.

doučovanie matematiky – príprava na prijímacie pohovory na EUBU, Bratislava, 6.6.2015

Dobrý deň, práve dnes nám prišli výsledky zo SCIO testov, syn mal 75% percentil, takže prijímacie pohovory spravil. Ďakujeme, vybrali ste nám naozaj vynikajúcu doučovateľku a za dva týždne so synom stihla veľmi veľa. Ak budeme potrebovať doučovanie v prvom ročníku, určite sa obrátime na Vás. Pozdravujeme.

Peter T.

doučovanie matematiky – príprava na SCIO testy, Bratislava, 17.3.2016

Dobrý deň, Jakub ma požiadal, aby som mu cez Vás oznámil ako dopadla maturita. Zatiaľ mám za sebou matematiku a fyziku a obe za jedna. Tak mu prosím za mňa poďakujte. Ďakujem.

Maroš P.

doučovanie matematiky a fyziky – príprava na maturitu, Bratislava, 24.5.2016

Dobrý deň, boli sme nad mieru spokojní. Ďakujeme obom doučovateľkám za ich zodpovedný prístup a prácu, ktorú predviedli, boli skvelé :).Pozdravujem ich a aj Vám ďakujem za úžasnú spoločnú spoluprácu :). Pekný deň prajem a úspešný pracovný týždeň.

Eva K.

doučovanie matematiky a fyziky – 1. ročník SŠ, Bratislava, 11.6.2018

Vynikajúci prístup, rýchle reakcie, mimoriadna ochota prispôsobiť sa potrebám žiakov. A hlavne, prvé doučovanie, kde NAOZAJ vedia doučiť aj vysokoškolskú matematiku – hľadal som dlho. Odporúčam!

Ľuboš V.

doučovanie limity a derivácie – 1.ročník VŠ, Banská Bystrica

Linda ma pripravovala na skúšku z matematiky a zvládla som hneď predtermín na A. Rozhodne plánujem s doučovaním pokračovať.

Stanka K.

doučovanie matematiky – 1. ročník VŠ, Bratislava

Ďakujeme za doučko, veľmi pomohlo, syn skúšku spravil. Pozdravujeme Barborku. Kontakt na Vás si ponechám, možno budeme potrebovať ešte fyziku, ale to sa potom ozvem.

Ivana Š.

doučovanie matematiky – 1. ročník SvF STU, Bratislava, 30.6.2015

Dobrý deň, v doučovaniach už nebudem pokračovať nakoľko mám po skúške. No doučovania boli naozaj efektívne a Maťo mi veľmi pomohol. Dakujem veľmi pekne 🙂

Karin M.

doučovanie matematiky – 1. ročník FarmF UK, Bratislava, 30.6.2015

Agentúra mi pravidelne pomáha s vypracovaním matematických zadaní. Po zaslaní podkladov dokážu veľmi rýchlo, presne a hlavne zrozumiteľne vyriešiť mnoho príkladov. Cena je navyše viac ako OK. Kto sa trápi s matikou ako ja, pochopí.

Jozef Z.

vypracovanie príkladov z matematiky – 1. ročník VŠ, Bratislava

Dobrý deň, ďakujeme za doučovanie s Nikolasom, Matúš zvládol skúšku.

Eva L.

doučovanie matematiky – 1. ročník STU, Bratislava, 15.1.2016

Dobrý deň, čakali sme, či dcéra úspešne urobí skúšku z matematiky. Skúšku šťastne urobila a v ďalšom semestri už matematiku nebudú mať. Z toho dôvodu už nepotrebuje doučovanie. Chcela by som Vám veľmi poďakovať za promptné nájdenie doučovateľky, ktorá jej veľmi pomohla. Určite Vás budeme odporúčať a možno v budúcnosti opäť využijeme Vaše služby. Prajem pekný zbytok dňa.

Lenka Čo.

doučovanie matematiky – 1. ročník EUBA, Bratislava, 18.1.2017

Ďakujem za kvalitnú a zrozumiteľnú prípravu od doučovateľa Martina.

Daniel J.

doučovanie mechaniky – 1. ročník VŠ, Trnava

Ďakujem za vynikajúcu pravidelnú prípravu na skúšku z matematiky. Zvládla som ju ešte v predtermíne v decembri a na A. Výsledok ma veľmi príjemne prekvapil. Vaši doučovatelia sú fakt odborníci.

Nicole S.

doučovanie derivácie a integrály - 1. ročník VŠ, Bratislava

Dobrý deň, ďakujem za opýtanie, skúšku som spravila, doučovanie s Marekom mi určite pomohlo.

Mirka M.

doučovanie matematiky – 1. ročník EUBA, Bratislava, 7.2.2016

A je toho ešte omnoho viac.

Presvedčte sa na vlastnej koži a vlastných (ne)vedomostiach.
Sem s doučkom!
ContactUs.com